CEO Total and CIA

Go down

CEO Total  and CIA  Empty CEO Total and CIA

Post  Admin on Thu Oct 23, 2014 5:08 pm

Šéf obchodu francouzské společnosti Total byl zavražděn CIA
21. 10. 2014
Sorcha Faal
http://www.whatdoesitmean.com/index1812.htm
Překlad: OrgoNetRuská Federální bezpečnostní služba (FSB) vydala právě pro všechna ministerstva přípis, že veškeré informace týkající se havárie letadla Dassault Falcon 50 na letišti Vnukovo, při níž zahynul Christophe de Margerie http://en.wikipedia.org/wiki/Christophe_de_Margerie , šéf marketingu francouzského ropného gigantu Total (13. na světě, 2. v Evropě), jsou od této doby označeny jako Obzvláště důležité http://fas.org/irp/world/russia/class.htm , což je nejvyšší stupeň utajení a týká se informací, které, pokud by unikly, by poškodily celou Ruskou federaci.

Dle tohoto přípisu ukázalo předběžné vyšetřování FSB ohledně havárie, že při startu ve 12:10 moskevského času letadlo zachytilo přední částí o sněžný pluh a převrátilo se, přičemž vypukl požár, ale nedošlo k žádné explozi. Požár byl rychle uhašen letištní službou. http://en.ria.ru/russia/20141021/194364054/Russias-Investigative-Committee-Considering-4-Possible-Causes-of-Vnukovo-Plane-Crash.html

Dále bylo potvrzeno, že Christophe de Margerie byl jediným pasažérem tryskového letadla a zemřel při havárii společně s posádkou. Jeho smrt byla potvrzena společností Total a vedoucím tiskové služby Mezinárodního letiště Vnukovo.

Z běžně zkoumaných možných verzí nehody, jak praví FSB, se zkoumá vina pilotů, vina dispečerů, vina řidiče sněžného pluhu a nízká viditelnost.

Dále však FSB uvádí, že zjistila „nevysvětlitelné rozpory“ mezi informacemi získanými ze Záznamů o letech a z kontrolní věže, z nichž je zřejmé, že letadlo bylo „tajně naváděno“ do dráhy sněžného pluhu, který pracoval na jiné runwayi, a jehož řidič nebyl, jak se zpočátku uvádělo, opilý, ale naprosto střízlivý – jeho právník sdělil: „Můj klient trpí srdeční poruchou, při níž je pití naprosto vyloučeno, a jeho příbuzní a přátelé to mohou dosvědčit.“ http://rt.com/news/197740-video-plane-total-crash/

Pokud jde o „akce a motivace“ „státních vykonavatelů“ (to je eufemismus používaný FSB pro označení CIA) při snaze o zavraždění Christopha de Margerie, jak praví zpráva FSB, vedla k němu schůzka s premiérem Dmitrijem Medveděvem, dle níž Total a jeho partner, největší ruská nezávislá ropná a plynová společnost Novatek měly zahájit obchod s ropou a tekutým plynem (LNG) v euro či rublech, a nikoliv v amerických dolarech (petrodolarech). http://www.livemint.com/Politics/Rpf3H1G009cm1fsnWzQg2M/French-oil-giant-Total-CEO-de-Margerie-killed-in-Moscow-plan.html

FSB uvádí, že Total a Novatek mají společný projekt v hodnotě 21 miliard euro (27 miliard dolarů) na produkci LNG v Jamalu v Ruské Arktidě, který by měl začít produkovat v r. 2017. Zásoby tamějšího pole jsou odhadovány na 800 miliónů barelů, z nichž by obě společnosti měly jednou produkovat až 15 miliónů tun LNG ročně.

Šéf marketingu Totalu Christophe de Margerie již dříve rozlítil Obamův režim, a to letos v červnu, když odpovídal na otázky ohledně výzev pro francouzské politiky, aby nalezli v EU způsob, jak posílit Euro v mezinárodním obchodě poté, co největší francouzská banka BNP Paribas musela zaplatit Americe pokutu v rekordní výši http://www.reuters.com/article/2014/07/01/us-bnp-paribas-settlement-idUSKBN0F52HA20140701 , kdy řekl: „Není důvod platit za ropu v dolarech.“ A dále: „Fakt, že ceny ropy jsou udávány v dolarech, neznamená, že platby musí probíhat v této měně.“ http://www.reuters.com/article/2014/07/05/idUSL6N0PG0E720140705

Příloha zprávy FSB o historii petrodolaru praví, že systém petrodolarů byl zaveden poté, co president Nixon šokoval globální ekonomiku, když 15. srpna 1971 oficiálně ukončil mezinárodní převoditelnost amerického dolaru na zlato, a tak oficiálně ukončil i dohodu z Bretton Woods, která stabilizovala globální ekonomiku po druhé světové válce.

O dva roky později, ve snaze udržet globální poptávku po amerických dolarech, byl vytvořen jiný systém zvaný Petrodolar, a v r. 1973 byla uzavřena dohoda mezi Saudskou Arábií a USA, dle níž každý barel ropy zakoupený od Saudů bude oceněn v amerických dolarech.

Dle této nové dohody každá země, která hodlala nakoupit ropu od Saudské Arábie, musela nejprve vyměnit svou státní měnu za americké dolary. Výměnou za ochotu Saudské Arábie provádět svůj prodej ropy výhradně v amerických dolarech nabídly Spojené státy zbraně a ochranu jejich ropných polí před sousedními státy, včetně Izraele.

V r. 1975 se všechny státy OPEC dohodly, že budou oceňovat své zásoby ropy výlučně v US dolarech, výměnou za zbraně a vojenskou ochranu.

Tento systém petrodolarů, nebo jednodušeji známý jako „ropa za dolary“ http://ftmdaily.com/preparing-for-the-collapse-of-the-petrodollar-system/ , vyvolal na celém světě okamžitou umělou poptávku po US dolarech.

S růstem globální poptávky po ropě rostla i poptávka po US dolarech, což je schéma, které umožňuje Americe zůstat nad hladinou a nezkrachovat, i když její dluh činí téměř 18 triliónů dolarů http://www.usdebtclock.org/ .

Existence petrodolarů, poznamenává FSB, je jedním z pilířů americké ekonomické moci, protože vytváří významnou vnější poptávku po americké měně, což umožňuje Spojeným státům akumulovat enormní dluhy.

Jak uvádí FSB v závěru zprávy, Rusko je nyní Obamovým režimem démonizováno a sankcionováno http://www.globalresearch.ca/the-real-reason-russia-is-demonized-and-sanctioned-the-american-petrodollar/5402592 , a to z důvodu jeho politiky odstranění amerického dolaru z obchodu s ropou, a k němu nyní přistoupila i Francie, jakožto i k Iráku, Libyi, Sýrii a Íránu, které rovněž trpí za to, že se odvážily jít proti petrodolaru http://www.globalresearch.ca/the-real-reason-russia-is-demonized-and-sanctioned-the-american-petrodollar/5402592 … vražda Christopha de Margerie ukazuje, jak daleko jsou USA schopny zajít, aby zachránily svou rychle chátrající ekonomiku.


October 21, 2014 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

http://orgo-net.blogspot.com.es/2014/10/sef-obchodu-francouzske-spolecnosti.html
Admin
Admin
Admin

Posts : 526
Join date : 2012-10-23

http://about.me/rudolfsindelar

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum